KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 7528282
nr 752 8282
Färgetsning
signerad, Komposition, motivets mått: 33x40
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 april 2012
kl 19:42:36
150 kr